کانون مهدویت ندای حقیقت دانشگاه گنبدکاووس کانون ندای حقیقت، کانونی دانشجویی در حوزه مهدویت میباشد که از دی ماه سال 91 کار خود را با 7 نفر از اعضای هیأت موسس آغاز نمود. فعالیت های کانون در ابتدا در حوزه آموزش اعضای شورای مرکزی متمرکز شد و فعالیت های عمومی در محدوده ی برد کانون با بازدهی نسبتا خوبی جریان داشت. با شروع سال تحصیلی جدید 93-92 کانون عضوگیری عمومی خود را آغاز کرد و پس از سازماندهی اعضا در ایام محرم با یاری خداوند جلسات دوره ی مقدماتی مهدویت و برخی دوره های عمومی دیگر برگزار گردید و با تشکیل کارگروه های واحد پژوهش و اجرایی برنامه های اجرایی برای ترم های آتی زمان بندی شد.

خوش‌آمدید!

سلام، از دیدارتان خرسندیم!‌
لطفاً اجازه دهید مشخصات شما را بررسی کنیم.
دقت کنید که شماره تلفن همراه و رمز عبور شما با حروف لاتین و بدون فاصله اضافی وارد شود.


نمی‌توانید وارد شوید؟

ابتدا دعوت می‌کنیم بخش پرسش‌های متداول در کتاب راهنما را مطالعه کنید...
چنانچه به صورت آنلاین ثبت‌نام کرده باشید، رمز عبور جدید به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال شده است. بنابراین مطمئن شوید که نامه‌های ما در لیست spam صندوق پستی شما قرار نگرفته باشد!
اگر از طریق پیامک ثبت‌نام نموده و یا رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، لطفاً شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد کنید تا رمز عبور جدید به ایمیل و یا تلفن همراه شما ارسال شود. اگر پست‌الکترونیک یا پیامک بازیابی رمزعبور را حداکثر تا یک ساعت دیگر دریافت نکردید و تلاش دوباره برای بازیابی رمز عبور ثمربخش نبود، مشکل‌تان را با ما در میان بگذارید.


هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید؟


همراه شوید!

پورتال جامع مهدویت دروازه‌ای است به سوی شناخت و ازبین‌بردن موانعی که باعث می‌شوند نتوانیم آن‌چنان که باید امام‌مهدی را بشناسیم و به او اعتقاد داشته باشیم. دعوت می‌کنیم همراه‌مان باشید!
پس از ثبت‌نام، نامه خوش‌آمدگویی ما به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال می‌گردد.

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366